Informativní přednášky

Účinky BEMER terapie podporující mikrocirkulaci  a hojení

Nejbližší termíny a místa konání v roce 2020:

BRNO: středa 1.4. / pondělí 18.5.  nebo  PRAHA: čtvrtek 2.4. / středa 20.5.

Přednášky začínají vždy v 18:00, přesnou adresu místa konání obdržíte po přihlášení.

Registrace: zasláním vyplněného Online registračního formuláře (viz níže), popř. telefonicky na (+420) 608 976 951 nebo e-mailem na info@zdraviprovsechny.cz  (při registraci na přednášku vždy uvádějte své jméno,  kontakt na Vás a zvolený termín)

Na této informativní bezplatné přednášce Vás blíže seznámíme s účinky BEMER terapie v oblasti prevence, rehabilitace a léčby.

Termín přednášky si můžete nechat připomenout i přes Facebook. Zde najdete všechny aktuálně pořádané události.

Během přednášky budou mít všichni účastníci možnost, si terapii osobně vyzkoušet.

Na přednášce se dozvíte, jak můžete snížit únavu, zkvalitnit spánek, zmírnit bolesti, urychlit regeneraci, vylepšit výkonnost, koncentraci nebo zkrátit dobu léčby či rehabilitace.

Zúčastněte se alespoň jedné z našich pravidelných přednášek a buďte informovaní o současných možnostech prevence, rehabilitace a léčby.

Online registrační formulář

Přihlášený zájemce vyplněním této přihlášky dává souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které nabývá účinnosti dne 25. května 2018. Účel získávání těchto osobních údajů je vytvoření seznamu účastníků, prezenční listiny, následně oslovení s pozvánkou na další akce, kurzy, přednášky, semináře apod. Tyto osobní údaje budou uloženy po dobu potřebnou pro vypořádání povinností vyplývajících z pořádání předmětné akce, kurzu, přednášky, semináře, údaje získané pro účely zasílání pozvánek pak do doby odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

© Copyright Centrum zdraví pro všechny